  • YB03KW01-5F12-JF
YB03KW01-5F12-JF
advertisement
Manufacturer No:
YB03KW01-5F12-JF
HK JDW NO:
558-YB03KW01-5F12-JF
Package:
Datasheet:
Description:
INDICATOR
Step5Bar-code shipping tag
YB03KW01-5F12-JF
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Type
    LED
  • Termination Style
    Quick Connect - 0.110 (2.8mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.63 (16.00mm)
  • Voltage
    12V
  • Current
    20mA
  • Lens Style
    Rectangle with Flat Top
  • Lens Size
    21.00mmx15.00mm