  • YC248-FR-077K87L
YC248-FR-077K87L
advertisement
Manufacturer No:
YC248-FR-077K87L
HK JDW NO:
898-YC248-FR-077K87L
Datasheet:
YC248-FR-077K87L
Step5Bar-code shipping tag
YC248-FR-077K87L
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.063W 4.00mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    7.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Applications
    DDRAM, SDRAM
  • Number of Circuits
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm
  • Length
    3.9878mm
  • Width
    1.6002mm