  • YK3322103000G
YK3322103000G
advertisement
Manufacturer No:
YK3322103000G
HK JDW NO:
48-YK3322103000G
Description:
Bulk 1 Rows Through Hole, Right Angle Barrier Block PC Pin YK332 0.325 8.26mm 3 Wall (Tri) 21 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK3322103000G
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    20A
  • Pitch
    0.325 8.26mm