  • YK3342403000G
YK3342403000G
advertisement
Manufacturer No:
YK3342403000G
HK JDW NO:
48-YK3342403000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel, Right Angle Barrier Block Solder Tab YK334 0.325 8.26mm 3 Wall (Tri) 24 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK3342403000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK334
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    20A
  • Pitch
    0.325 8.26mm