  • YK4131433000G
YK4131433000G
advertisement
Manufacturer No:
YK4131433000G
HK JDW NO:
48-YK4131433000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel Barrier Block Solder Eyelets YK413 0.325 8.26mm 2 Wall (Dual) 14 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK4131433000G
  • Mounting Type
    Chassis, Panel
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK413
  • Feature
    Flange
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    20A
  • Pitch
    0.325 8.26mm