  • YK5110703000G
YK5110703000G
advertisement
Manufacturer No:
YK5110703000G
HK JDW NO:
48-YK5110703000G
Description:
Bulk 1 Rows Through Hole Barrier Block PC Pin YK511 0.374 9.50mm 2 Wall (Dual) 7 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK5110703000G
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK511
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    30A
  • Pitch
    0.374 9.50mm