  • YK5161733000G
YK5161733000G
advertisement
Manufacturer No:
YK5161733000G
HK JDW NO:
48-YK5161733000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel Barrier Block Solder Turret YK516 0.374 9.50mm 2 Wall (Dual) 17 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK5161733000G
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    25A
  • Pitch
    0.374 9.50mm