  • YK6151803000G
YK6151803000G
advertisement
Manufacturer No:
YK6151803000G
HK JDW NO:
48-YK6151803000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel, Right Angle Barrier Block Solder Tab YK615 0.394 10.00mm 2 Wall (Dual) 18 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK6151803000G
  • Mounting Type
    Chassis, Panel, Right Angle
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK615
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    25A
  • Pitch
    0.394 10.00mm