  • YP0AH221K060D3EAAH
YP0AH221K060D3EAAH
advertisement
Manufacturer No:
YP0AH221K060D3EAAH
HK JDW NO:
883-YP0AH221K060D3EAAH
Description:
220pF ±10% Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS