  • YP0AH681K080W03AAH
YP0AH681K080W03AAH
advertisement
Manufacturer No:
YP0AH681K080W03AAH
HK JDW NO:
883-YP0AH681K080W03AAH
Description:
680pF ±10% Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS