Z87C3304PECR53KM
Z87C3304PECR53KM
899-Z87C3304PECR53KM
28-DIP (0.600, 15.24mm)
4KB 4K x 8 ROM Z8 8-Bit Microcontroller Z8® Series 28-DIP (0.600, 15.24mm)
In Stock : 8474
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
You can send an inquiry by email, or add the item to the RFQ list and submit it to us.
Tell us the model and quantity you need, our sales staff will reply the price in time.
Email for receiving inquiries: jindawei@hkjdwchip.com
Our sales will reply to your request by email within 24 hours.
The basic freight (for package ≤0.5kg or corresponding volume) depends on the time zone and country.
Currently, our products are shipped through DHL, FedEx, SF, and UPS.
FedEx International, 5-7 business days.
The following are some common countries' logistic time.
Payment Method
| The fee is charged according to the rule of PayPal. | |
Shipping
Package
Z87C3304PECR53KM
Hot Sales in Thermal
Parts with Similar Specs
The three parts on the right have similar specifications to Aavid.
ImagePart NameManufacturerHK JDW NOPackageStockDataSheet:Compare:
Zilog899-EZ80L92AZ050SG100-LQFP2-3 Days-Add Compare
Zilog899-Z8F0811HH020SG20-SSOP (0.209, 5.30mm Width)2-3 Days-Add Compare
Zilog899-Z51F3220FNX44-BQFP2-3 Days-Add Compare
Zilog899-Z8F1680AN020SG44-LQFP2-3 Days-Add Compare
Zilog899-Z8F6423FT020SG80-BQFP2-3 Days-Add Compare
Zilog899-Z8F2421AN020SG44-LQFP2-3 Days-Add Compare
Zilog899-Z8F0830PH020SG20-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare
Zilog899-Z86E0812SEG18-SOIC (0.295, 7.50mm Width)2-3 Days-Add Compare