  • ZRA245Y03
ZRA245Y03
advertisement
Manufacturer No:
ZRA245Y03
Manufacturer:
Zetex
HK JDW NO:
4926-ZRA245Y03
Description:
2.54mm PMIC
Quantity:
In Stock : 10435
Step5Bar-code shipping tag
ZRA245Y03
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Surface Mount
    NO
  • JESD-609 Code
    e0
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin/Lead (Sn/Pb)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Terminal Position
    SINGLE
  • Terminal Form
    THROUGH-HOLE
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Functions
    1
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • JESD-30 Code
    R-PSIP-T2
  • Output Voltage
    2.45V
  • Voltage - Output
    2.45V
  • Supply Current-Max (Isup)
    120mA
  • Temp Coef of Voltage-Max
    50 ppm/°C
  • Length
    4.57mm
  • Height Seated (Max)
    4.01mm
  • Width
    2.285mm