  • ZWQ1305223/A
ZWQ1305223/A
advertisement
Manufacturer No:
ZWQ1305223/A
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas Inc.
HK JDW NO:
778-ZWQ1305223/A
Package:
Datasheet:
ZWQ1305223/A
Description:
Quantity:
In Stock : 5873
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ZWQ1305223/A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Chassis Mount
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Number of Pins
    24
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C With Derating
  • Series
    ZWQ (130W)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    8.86Lx4.17W x 1.38 H 225.0mmx106.0mmx35.0mm
  • Feature
    Adjustable Output, PFC, Universal Input
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Subcategory
    Power Supply Modules
  • Power Rating
    130W
  • Max Power Dissipation
    130W
  • Depth
    106mm
  • Frequency
    63Hz
  • Number of Outputs
    4
  • Approval Agency
    CE
  • Efficiency
    72%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Output Voltage
    5V
  • Max Output Current
    10A
  • Max Current Rating
    2.6A
  • Current - Output (Max)
    15A 4A 4A 10A
  • Voltage - Input
    85V~265VAC
  • Output Current
    15A
  • Output Power
    130W
  • Protections
    OUTPUT OVER CURRENT; OUTPUT OVER VOLTAGE
  • Voltage - Output 2
    12V
  • Current - Output 1
    19A
  • Voltage - Output 3
    -12V
  • Max Output Power
    149.6W
  • Voltage - Output 4
    3.3V
  • Height
    35.052mm
  • Length
    225mm