  • ZWS-300BAF-24/TL
ZWS-300BAF-24/TL
advertisement
Manufacturer No:
ZWS-300BAF-24/TL
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-ZWS-300BAF-24/TL
Package:
Datasheet:
ZWS-300BAF-24/TL
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 12.5(Convection)A/14(Forced Air)A 300W 13-Pin
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ZWS-300BAF-24/TL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    540
  • Type
    Regulated
  • Style
    Open Frame
  • Pin Count
    13
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    96mV
  • Load Regulation
    150mV