  • ZWS100PF-12/A
ZWS100PF-12/A
advertisement
Manufacturer No:
ZWS100PF-12/A
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas Inc.
HK JDW NO:
778-ZWS100PF-12/A
Quantity:
In Stock : 3890
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ZWS100PF-12/A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -10°C~50°C With Derating
  • Series
    ZWS-PF (100W)
  • Size / Dimension
    9.84Lx2.83W x 1.69 H 250.0mmx72.0mmx43.0mm
  • Feature
    Universal Input
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    102W
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Voltage - Input
    85V~265VAC
  • Current - Output 1
    8.5A
  • Height
    216.916mm