  • ZWS100PF-5
ZWS100PF-5
advertisement
Manufacturer No:
ZWS100PF-5
Manufacturer:
TDK-Lambda Americas Inc.
HK JDW NO:
778-ZWS100PF-5
Quantity:
In Stock : 9760
Step5Bar-code shipping tag
ZWS100PF-5
    Select All
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -10°C~50°C With Derating
  • Series
    ZWS-PF (100W)
  • Size / Dimension
    8.74Lx2.44W x 1.38 H 222.0mmx62.0mmx35.0mm
  • Feature
    Universal Input
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Open Frame
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    100W
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Voltage - Input
    85V~265VAC
  • Current - Output 1
    20A
  • Height
    32.766mm