  • 04025A910JAT4A
04025A910JAT4A
advertisement
Manufacturer No:
04025A910JAT4A
HK JDW NO:
66-04025A910JAT4A
Package:
Datasheet:
04025A910JAT4A
Description:
91pF Ceramic Capacitor 5%
Step5Bar-code shipping tag
04025A910JAT4A
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Weight
    652.039032μg
  • Tolerance
    5%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    91pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Case Code (Metric)
    1005
  • Case Code (Imperial)
    0402
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    1mm