  • 04025C221KAT2A\10K
04025C221KAT2A\10K
advertisement
Manufacturer No:
04025C221KAT2A\10K
HK JDW NO:
66-04025C221KAT2A\10K
Package:
0402
Datasheet:
Description:
220pF Ceramic Capacitor 10% 0402
Step5Bar-code shipping tag
04025C221KAT2A\10K
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0402
  • Number of Pins
    2
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Dielectric
    X7R
  • Voltage
    50V
  • Height
    560μm
  • Length
    1mm