  • 0460121141-10-N9-D
0460121141-10-N9-D
advertisement
Manufacturer No:
0460121141-10-N9-D
Manufacturer:
Molex
HK JDW NO:
514-0460121141-10-N9-D
Package:
Description:
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
0460121141-10-N9-D
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Contact End
    Pin to Pin
  • Length
    10.0 254.0mm