  • 08051A4R7CAT2A\4K
08051A4R7CAT2A\4K
advertisement
Manufacturer No:
08051A4R7CAT2A\4K
HK JDW NO:
66-08051A4R7CAT2A\4K
Package:
0805
Datasheet:
Description:
4.7pF Ceramic Capacitor 0 ppm/°C 0805
Step5Bar-code shipping tag
08051A4R7CAT2A\4K
  • Package / Case
    0805
  • Number of Pins
    2
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Capacitance
    4.7pF
  • Voltage - Rated DC
    100V