  • 08052A220JAT2A\4K
08052A220JAT2A\4K
advertisement
Manufacturer No:
08052A220JAT2A\4K
HK JDW NO:
66-08052A220JAT2A\4K
Package:
0805
Datasheet:
Description:
22pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
08052A220JAT2A\4K
  • Package / Case
    0805
  • Number of Pins
    2
  • Tolerance
    5%
  • Capacitance
    22pF
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Dielectric
    NP0
  • Height
    940μm
  • Length
    2.01mm
  • Width
    1.25mm