  • 08053C563MAT2A
08053C563MAT2A
advertisement
Manufacturer No:
08053C563MAT2A
HK JDW NO:
5781-08053C563MAT2A
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.056uF, 25V, u00b120%, X7R, 0805 (2012 mm), Sn/NiBar, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel