  • 0805B223K250CT
0805B223K250CT
advertisement
Manufacturer No:
0805B223K250CT
Manufacturer:
Walsin Technology
HK JDW NO:
883-0805B223K250CT
Package:
0805
Datasheet:
0805B223K250CT
Description:
22nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Quantity:
In Stock : 1871
Step5Bar-code shipping tag
0805B223K250CT
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22nF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Depth
    1.25mm
  • Case Code (Metric)
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    2mm