  • 0869LD14D1810T
0869LD14D1810T
advertisement
Manufacturer No:
0869LD14D1810T
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
HK JDW NO:
406-0869LD14D1810T
Package:
0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Datasheet:
0869LD14D1810T
Description:
Signal Conditioning 1710-1910 MHz Low Pass Filter
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
0869LD14D1810T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    869.5MHz Center 1.81GHz Center
  • Impedance
    50Ohm
  • Bandwidth
    91MHz 200MHz
  • Filter Type
    Low Pass
  • Insertion Loss
    0.6dB
  • Insertion Loss (dB)
    0.6 dB
  • Height (Max)
    0.018 0.45mm