  • 09250-F/60
09250-F/60
advertisement
Manufacturer No:
09250-F/60
Manufacturer:
Qualtek
HK JDW NO:
649-09250-F/60
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
FINGER/FILTR ASM 60MM PLAS 60PPI
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
09250-F/60
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Material
    Plastic
  • Published
    2005
  • Series
    09
  • Feature
    3 Rings
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Fan Accessory Type
    Filter Guard Assembly
  • Fits Fan Size
    60mm Sq
  • Height
    59.944mm
  • Length
    59.94mm
  • Width
    59.944mm
  • Thickness
    6.35mm