  • 095-850-159M075
095-850-159M075
advertisement
Manufacturer No:
095-850-159M075
Manufacturer:
Amphenol RF
HK JDW NO:
43-095-850-159M075
Package:
Datasheet:
095-850-159M075
Description:
HD-BNC S P HD-BNC S P B 1505A, 0.75 M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
095-850-159M075
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    HD-BNC to HD-BNC
  • Cable Type
    Belden 1505A
  • Impedance
    75Ohms
  • Frequency (Max)
    3GHz
  • 1st Connector
    HD-BNC Male Plug
  • 2nd Connector
    HD-BNC Male Plug
  • Length
    29.53 750.00mm