  • 095-850-164M075
095-850-164M075
advertisement
Manufacturer No:
095-850-164M075
HK JDW NO:
43-095-850-164M075
Package:
Datasheet:
095-850-164M075
Description:
CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 29.53"
Step5Bar-code shipping tag
095-850-164M075
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style
    BNC to BNC
  • Cable Type
    Belden 1855A
  • Impedance
    75Ohms
  • Frequency (Max)
    4GHz
  • 1st Connector
    BNC Male Plug
  • 2nd Connector
    BNC Male Plug
  • Length
    29.53 750.00mm