  • 100R28-51B
100R28-51B
advertisement
Manufacturer No:
100R28-51B
HK JDW NO:
581-100R28-51B
Package:
Datasheet:
100R28-51B
Description:
CABLE FFC 28POS 1.00MM 2"
Step5Bar-code shipping tag
100R28-51B
    6 Weeks
  • Number of Pins
    28
  • Pitch
    0.039 1.00mm
  • Number of Conductors
    28
  • Length
    2.000 50.80mm
  • Length - Exposed Ends
    0.140 3.56mm