  • 10115005-7SR830HLF
10115005-7SR830HLF
advertisement
Manufacturer No:
10115005-7SR830HLF
HK JDW NO:
44-10115005-7SR830HLF
Description:
10115005-7SR830HLF-SATA SIGNAL CABLE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
10115005-7SR830HLF
    Select All
  • Mount
    Cable
  • Published
    2010
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Black
  • Gender
    Female to Female
  • Current Rating
    1.5A
  • Number of Conductors
    4
  • Voltage - Rated AC
    500V
  • Wire/Cable Gauge
    22 AWG
  • Connector Type A
    SATA
  • Length
    830mm