  • 10130077-001LF
10130077-001LF
advertisement
Manufacturer No:
10130077-001LF
HK JDW NO:
44-10130077-001LF
Description:
SATA PLUG
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
10130077-001LF
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Jacket (Insulation) Material
    Polyethylene Terephthalate (PET)
  • Operating Temperature
    -40°C~120°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    1.5A
  • Pitch
    0.100 2.54mm
  • Number of Conductors
    6
  • Cable Width
    0.70 17.78mm
  • Conductor Plating
    Tin
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.004 0.09mm
  • Conductor Thickness
    0.003 0.08mm