  • 104-PR-1.5A
104-PR-1.5A
advertisement
Manufacturer No:
104-PR-1.5A
Manufacturer:
E-T-A
HK JDW NO:
231-104-PR-1.5A
Package:
Datasheet:
104-PR-1.5A
Description:
CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 48VDC
Step5Bar-code shipping tag
104-PR-1.5A
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Series
    104
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Voltage - Rated DC
    48V
  • Current Rating
    1.5A
  • Voltage - Rated AC
    250V