  • 1111Y2001P30HQT
1111Y2001P30HQT
advertisement
Manufacturer No:
1111Y2001P30HQT
HK JDW NO:
419-1111Y2001P30HQT
Datasheet:
1111Y2001P30HQT
Description:
FlexiCap™ 1.3pF 200V Ceramic Capacitor ±0.05pF C0G NP0 1B 0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm -55°C~125°C High Q, Low Loss, Soft Termination Surface Mount, MLCC 1111 (2828 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
1111Y2001P30HQT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.110Lx0.110W 2.79mmx2.79mm
  • Tolerance
    ±0.05pF
  • Voltage - Rated
    200V
  • Capacitance
    1.3pF
  • Thickness (Max)
    0.070 1.78mm