  • 1116-L120-CW
1116-L120-CW
advertisement
Manufacturer No:
1116-L120-CW
HK JDW NO:
894-1116-L120-CW
Package:
Datasheet:
1116-L120-CW
Description:
PMI LED 18MM 120V TAB WARM WHITE
Step5Bar-code shipping tag
1116-L120-CW
  • Color
    WARM WHITE
  • Terminal Pitch
    7.8mm
  • Size
    18.5mm
  • Luminous Intensity
    1800.0 mcd
  • Forward Current-Max
    0.0055A
  • Overall Height
    15.6mm