  • 12065C102KAZ2A\4K
12065C102KAZ2A\4K
advertisement
Manufacturer No:
12065C102KAZ2A\4K
HK JDW NO:
66-12065C102KAZ2A\4K
Package:
1206
Datasheet:
Description:
1nF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
12065C102KAZ2A\4K
    Select All
  • Number of Pins
    2
  • Tolerance
    10%
  • Capacitance
    1nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    940μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm