  • 1206N3R3B101LT
1206N3R3B101LT
advertisement
Manufacturer No:
1206N3R3B101LT
Manufacturer:
Walsin Technology
HK JDW NO:
883-1206N3R3B101LT
Package:
1206
Datasheet:
Description:
3.3pF Ceramic Capacitor 1206
Step5Bar-code shipping tag
1206N3R3B101LT
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3pF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm