  • 12101C185KAZ2A
12101C185KAZ2A
advertisement
Manufacturer No:
12101C185KAZ2A
HK JDW NO:
5781-12101C185KAZ2A
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 1.8uF, 100V, u00b110%, X7R, 1210 (3225 mm), Flexiterm, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel