  • 12105C224KATMA
12105C224KATMA
advertisement
Manufacturer No:
12105C224KATMA
HK JDW NO:
66-12105C224KATMA
Package:
1210
Datasheet:
12105C224KATMA
Description:
220nF Ceramic Capacitor 10% 1210
Step5Bar-code shipping tag
12105C224KATMA
  • Package / Case
    1210
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    X7R
  • Voltage
    50V
  • Length
    3.2mm