  • 1210N103J500N
1210N103J500N
advertisement
Manufacturer No:
1210N103J500N
Manufacturer:
Novacap
HK JDW NO:
4098-1210N103J500N
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, C0G, -/+30ppm/Cel TC, 0.01uF, 1210