  • 135104-01-M0.50
135104-01-M0.50
advertisement
Manufacturer No:
135104-01-M0.50
Manufacturer:
Amphenol RF
HK JDW NO:
43-135104-01-M0.50
Package:
SMA
Datasheet:
135104-01-M0.50
Description:
AMPHENOL CONNEX 135104-01-M0.50RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Right Angle Plug, SMA Right Angle Plug, 19.69 ", 500 mm
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
135104-01-M0.50
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    SMA
  • Feature
    Shielded
    1 (Unlimited)
  • Connector Type
  • Color
    Black, Clear
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Cable Type
    RG-316
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    500mm
  • Frequency (Max)
    3GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug, Right Angle
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug, Right Angle
  • Connector Type A
    Plug, SMA
  • Connector Type B
    Plug, SMA
  • Length
    19.69 500.00mm