  • 14910AABHSX10503KA
14910AABHSX10503KA
advertisement
Manufacturer No:
14910AABHSX10503KA
HK JDW NO:
876-14910AABHSX10503KA
Description:
149 1 0 A A BH S X10 BO 50K 10% A E3
Step5Bar-code shipping tag
14910AABHSX10503KA
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    50kOhm
  • Max Operating Temperature
    120°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Cermet
  • Power Rating
    1W