  • 175101-19-M0.50
175101-19-M0.50
advertisement
Manufacturer No:
175101-19-M0.50
Manufacturer:
Amphenol RF
HK JDW NO:
43-175101-19-M0.50
Package:
Datasheet:
175101-19-M0.50
Description:
CBL ASSY N TYPE PLUG RG58 19.69"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
175101-19-M0.50
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Black
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    N-Type to N-Type
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Connector Support Type
    CABLE ASSEMBLY
  • Cable Type
    RG-58
  • Impedance
    50Ohm
  • Cable Length
    500mm
  • 1st Connector
    N Male Plug
  • 2nd Connector
    N Male Plug
  • Length
    19.69 500.00mm