  • 1812CMF-510X-01
1812CMF-510X-01
advertisement
Manufacturer No:
1812CMF-510X-01
Manufacturer:
FASTRON GmbH
HK JDW NO:
15910-1812CMF-510X-01
Package:
Datasheet:
1812CMF-510X-01
Description:
Common Mode Chokes Dual 51uH 2.8kOhm 100kHz 0.2A 0.9Ohm DCR SMD Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
1812CMF-510X-01
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Part Status
    Active
  • Type
    Data Line/Signal Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    50VDC