  • 18251E564MAT2A
18251E564MAT2A
advertisement
Manufacturer No:
18251E564MAT2A
HK JDW NO:
66-18251E564MAT2A
Description:
560nF Ceramic Capacitor 20% 1825
Step5Bar-code shipping tag
18251E564MAT2A
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    10°C
  • Capacitance
    560nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Depth
    6.4mm
  • Dielectric
    Z5U
  • Length
    4.5mm