  • 1825HA821JATBE
1825HA821JATBE
advertisement
Manufacturer No:
1825HA821JATBE
HK JDW NO:
66-1825HA821JATBE
Description:
820pF Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm -55°C~125°C High Voltage Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
1825HA821JATBE
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Capacitance
    820pF
  • Voltage - Rated DC
    3kV
  • Height
    2.54mm
  • Thickness (Max)
    0.110 2.80mm
  • Thickness
    2.54mm