1825J1K00101JCT
1825J1K00101JCT
419-1825J1K00101JCT
1825 (4564 Metric)
100pF 1000V 1kV Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 1B 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric)