  • 1825Y6300681JXT
1825Y6300681JXT
advertisement
Manufacturer No:
1825Y6300681JXT
HK JDW NO:
419-1825Y6300681JXT
Datasheet:
1825Y6300681JXT
Description:
FlexiCap™ 680pF 630V Ceramic Capacitor ±5% X7R 2R1 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm -55°C~125°C Soft Termination Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
1825Y6300681JXT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    X7R 2R1
  • Voltage - Rated
    630V
  • Capacitance
    680pF
  • Thickness (Max)
    0.098 2.50mm