  • 18CUC92WA
18CUC92WA
advertisement
Manufacturer No:
18CUC92WA
HK JDW NO:
17718-18CUC92WA
Description:
STARTER,COMBO SZ0,3-12AMPS,N4SS,
Step5Bar-code shipping tag
18CUC92WA
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to 18CUC92WA.
  • Operating Temperature
    -20°C ~ 40°C
  • Voltage - Supply
    110 ~ 240VAC
  • Interface
  • Current - Output
    18A
  • Voltage - Load
    600V
  • Wattage - Load
    3730 W