  • 18PTFESTRVIO500
18PTFESTRVIO500
advertisement
Manufacturer No:
18PTFESTRVIO500
HK JDW NO:
670-18PTFESTRVIO500
Package:
Datasheet:
18PTFESTRVIO500
Description:
Quantity:
In Stock : 49
Step5Bar-code shipping tag
18PTFESTRVIO500
  • Operating Temperature
    200°C
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Violet
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.069 (1.75mm)