  • 18PTFESTRWHI500
18PTFESTRWHI500
advertisement
Manufacturer No:
18PTFESTRWHI500
HK JDW NO:
670-18PTFESTRWHI500
Package:
Datasheet:
18PTFESTRWHI500
Description:
Quantity:
In Stock : 8556
Step5Bar-code shipping tag
18PTFESTRWHI500
  • Operating Temperature
    200°C
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    White
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.069 (1.75mm)