  • 18PTFESTRYEL100
18PTFESTRYEL100
advertisement
Manufacturer No:
18PTFESTRYEL100
HK JDW NO:
670-18PTFESTRYEL100
Package:
Datasheet:
18PTFESTRYEL100
Description:
Quantity:
In Stock : 45
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
18PTFESTRYEL100
  • Operating Temperature
    200°C
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Yellow
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.069 (1.75mm)